Süslediğin bir şey görebiliyor musun? Yapamıyorsanız, biraz daha yakından bakın ve buranın en güzel Bursa Escort kızlarından birini göreceksiniz. Ben güzel bir firma eşek takdir kadınlardan biriyim. İnan bana, özel varlığım üzerinde çalışarak ellerim ve dizlerim üzerinde uzun saatler geçirdim. Serseri asansörler ve ambarlar en sevdiğim egzersizler haline geldi ve eğer istersen, yoga köpeğini Aşağı Köpek hareket ettirmede ne kadar iyi olduğumu gösterebilirim.

Ancak, mükemmel arkamda çok fazla odaklanma. Sana anlatmayı sevdiğim birçok şey var. Yukarıdan başlayıp yavaş yavaş yolumuza devam edelim, gittikçe güzel ve yavaş mı alalım? Arkadan veya önden görülen uzun sarı saçları takdir eden bir tür nazikseniz, benimle buluşmaktan hoşlanırsınız. Saç terapimi düşünüyorum ve altın basamaklarının altına saklanmak isterseniz, hiç umurumda değil. Bazen dünyadan uzak durmak ve mükemmel kutsal alanı bulmak güzeldir.

Bu arada kutsal alan hakkında konuşmak, kutsal alanınız nerede ve ziyaret edebilir miyim? Diğer iki favori varlığım da elbette benimle gelecek. Adamlarımı iyi ve yaramaz çocuklar olarak seviyorum, varlıklarım arasındaki kanyonu keşfetmelerine izin vermeyi seviyorum. Dokunuşları yumuşak olduklarını söylediğimde bana güven, ama takdir edebileceğin kesin bir sıkılık var. Kiraz kırmızısına girip girmediğinizi bilmiyorum, ama en sevdiğim iki varlık kirazların en kırmızısı ile tepesinde. Bu örnekleme yapmak isteyeceğiniz bir şey mi … sadece soracağımı düşündüm.

Siyah – siyahın rengi beni hep büyüledi. Siyahla yapabileceğiniz çok şey var ve siyah çoraplarımı seviyorum. Kutsal alanınıza başka bir şeyle katılmamı istiyorsanız, tek yapmanız gereken bana söylemek. Bana uzun ince bacaklarımda bir çift siyah çorap giydiğimde vals görmek ve size burada bir ipucu gösterdiğime hayran olmak isteyebilirsiniz. Kendi kutsal alanımın sadece sıcak ve nemli olduğu söylenebilir, herkesin kendi riski altında girmesi için bir macera.

Bu gece meşgul müsün? Umarım bu gece çok meşgul değilsin. Bilirsiniz, bir dakika içinde kapının dışında iyi topuklu bir ayağım olabilir ve bir sonraki kısa bir süre sonra gelecektir. Adım adım, uzun bacaklarım yerinize gidebilir ve birlikte sihirli bir akşam geçirebiliriz. Bu gece ne yapıyorsun Sadece kalmak ve sıcak bir şey sipariş etmek istiyorum, ben bundan çok mutlu olurdu. Başka bir şey size kalmış, menümün zengin ve çeşitli olduğunu bilmenizi sağlamak için size bir öneri vermek istedim. Her neyse, bu gece fantezi, meze altında belki de zengin bir nefis ana yemek bulacaksınız.